Menu
There was an error displaying content. Please refer to event log.

جی کارت چیست؟

جی کارت یک گجت هوشمند و قابل حمل ساخت کره جنوبی می باشد که بدون نیاز به کامپیوتر و اینترنت در فروشگاه ها، رستوران ها،کلوپ ها و مؤسسات خدماتی نصب شده و در کارت هوشمندی که در اختیار مشتری است، رفتارهای خرید وی را ذخیره می کند و مشاهده این اطلاعات روی خود دستگاه و نیز بصورت پرینت شده میسر می باشد و بعد از هر خرید یک پیامک برای اطلاع رسانی به مشتری از میزان امتیازاتش ارسال می گردد.

         

این اطلاعات شامل تاریخ و ساعت خریدها و تخفیف های داده شده، تعداد دفعات خرید مشتری، میزان خرید، مجموع امتیازات و... می باشد که طبق قوانین کسب و کار شما به مشتریان وفادار بسته های تشویقی متنوعی را ارایه می دهد. در هر صنفی به مشتریان بر اساس یک معیار امتیاز می‌ دهند.

 

       

  

بطور مثال در مراکز تجاری بر اساس مبلغ خرید و در مراکز خدماتی یا کلوپ ها بر اساس تعداد مراجعه امتیاز داده و این مطلب بسیار حائز اهمیت است زیرا برای مشتریان ایجاد انگیزه می نماید. نرم افزار این گجت هوشمند، حاصل تلاش بیش از 6000 نفر ساعت نیروی متخصص در حوزه IT ، اقتصاد و روانشناسی می باشد که در نوع خود بی نظیر است.

کارت شامل چه اطلاعاتی است؟

بر روی کارت که به اشکال مختلفی مانند کارت هوشمند، جاسویچی، آویز و کیف های هوشمند تولید می شود، اطلاعات کامل فروشگاه درج شده است و در داخل آن یک تراشه با ظرفیت بالا جاسازی شده تا اطلاعات خریدهای مشتری را بر روی خود ذخیره کرده و با روش های تشویقی جی کارت، انگیزه بالاتری برای خریدهای بعدی ایجاد نماید.
          
مدیران خلاق می توانند کارت را به عنوان یک هدیه از طرف کسب وکار خودشان به مشتریان داده تا به روشهای خلاقانه ای از آن استفاده نمایند.
          
برخی از این روش ها عبارتند از: 

 •  استفاده از کارت در خرید جاری و ثبت تخفیف در آن به نسبت میزان خرید برای مراجعه بعدی مشتری که احتمال برگشت زود هنگام مشتری را رقم خواهد زد. 
 •  استفاده از کارت در تمامی خریدها و رسیدن به سقف مورد نظر جهت بهره مندی از جایزه که تعداد خریدهای بیشتری از مشتری را به ارمغان می آورد. 
 •  استفاده از کارت به صورت پرداخت مبلغی به عنوان پیش پرداخت به فروشگاه و ارایه اضافه شارژ به مشتری (برای مثال پرداخت 100 هزار تومان در مقابل شارژ شدن 110 هزار تومانی کارت). 
 •  ارسال پیامک و تشویق دارندگان کارت به خرید در ساعات خلوت کسب و کار شما

چگونه جی­ کارت توانسته کسب­ وکار را متفاوت کند؟

 •  تبدیل کردن مشتریان موقت به مشتریان دائمی و وفادار.
 •  ترغیب مشتریان به خرید از فروشگاه در زمان دلخواه شما.
 •  تبلیغ دهان به دهان کسب وکار شما از زبان مشتریان به دوستان از طریق کارت یا هدیه ای که به آن ها داده اید. 
 •  دادن کارت به دوستان و نزدیکان برای خرید از شما و رسیدن زودتر به جایزه. 
 •  خاص شدن نام کسب وکار شما در ذهن مشتری به عنوان اولین مکانی که چنین نوآوری داشته. 
 •  رقابتی کردن خرید از شما و رسیدن زودتر به جایزه در گروه های آشنا و دوستان. 
 •  جذب مشتریان دائمی و وفادار بیشتر به واسطه داشتن انگیزه خرید از شما. 
 •  فراموش نکردن نام شما به واسطه داشتن هدیه ای که از فروشگاه شما دریافت کرده اند.

          
در ضمن شما می توانید توسط این دستگاه مشتریانتون رو از اخبار داخلی کسب و کارتون مثل تخفیف ها، محصولات جدید و هر اتفاق خوب دیگه ای به وسیله ارسال پیامک مطلع کنید و اونهارو به محل کسب خودتون هدایت کنید.
          
شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این دستگاه و ارزیابی آن، با ما تماس گرفته تا کارشناسان ما در اولین فرصت تمامی قابلیت های این سیستم را در حضور شما به نمایش بگذارند و به سوالات شما پاسخگو باشند.


درخواست جلسه حضوری

دی ان ان